| Brand | Agostani Caffe |
| Tip băutură | Cafea |
| Conținut cofeină | Da |
| Intensitate | – |
| Formă Produs | Capsule |
| Destinat pentru | Espressor cu capsule |
| Compatibilitate | Sistem Nespresso |
| Numar capsule | 80 |
| Greutate | 400g (5g x80) |
99,90 lei Prețul inițial a fost: 99,90 lei.89,90 leiPrețul curent este: 89,90 lei.
Capsulele Agostani Caffe Mix BEST sunt compatibile 100% cu aparatele Nespresso și sunt ambalate individual pentru a păstra prospețimea și a evidenția aromele unice ale cafelei.
Acest mix este perfect pentru a descoperi varietatea Agostani Caffe, fiind o opțiune excelentă pentru iubitorii de espresso care doresc să experimenteze diverse arome, de la cele delicate la cele intense.
Stoc epuizat
| Brand | Agostani Caffe |
| Tip băutură | Cafea |
| Conținut cofeină | Da |
| Intensitate | – |
| Formă Produs | Capsule |
| Destinat pentru | Espressor cu capsule |
| Compatibilitate | Sistem Nespresso |
| Numar capsule | 80 |
| Greutate | 400g (5g x80) |
| Greutate | 0,1 g |
|---|---|
| Ambalare | 80 Capsule |
| Tip Băutura | Cafea |
| Brand | Agostani Caffe |
| Cofeină | Da |
| Compatibilitate | Sistem Nespresso |
| 5 star | 100 | 100% |
| 4 star | 0% | |
| 3 star | 0% | |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
Sorry, no reviews match your current selections
Agostani Caffe Mix Best – Compatibil Nespresso - 80 Capsule
Stoc epuizat
Cel mai bun raport pret/calitate