| Brand | Covim |
| Tip băutură | Cafea |
| Conținut cofeină | Da |
| Intensitate | 8 din 10 |
| Aromă | |
| Formă Produs | Cafea Măcinată |
| Greutate | 250g |
| Brand | Covim |
| Tip băutură | Cafea |
| Conținut cofeină | Da |
| Intensitate | 8 din 10 |
| Aromă | |
| Formă Produs | Cafea Măcinată |
| Greutate | 250g |
| Greutate | 0,1 g |
|---|---|
| Tip Băutura | Cafea |
| Cofeină | Da |
| Brand | Covim |
| Greutate | 250gr |
Covim Oro Cafea Măcinată- 250g
7 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet