| Brand | Italian Coffee |
| Tip băutură | Cafea |
| Conținut cofeină | Da |
| Intensitate | |
| Aromă | |
| Formă Produs | Cafea Boabe |
| Greutate | 1 kg |
85,90 lei Prețul inițial a fost: 85,90 lei.69,90 leiPrețul curent este: 69,90 lei.
26 în stoc
| Brand | Italian Coffee |
| Tip băutură | Cafea |
| Conținut cofeină | Da |
| Intensitate | |
| Aromă | |
| Formă Produs | Cafea Boabe |
| Greutate | 1 kg |
| Greutate | 0,1 g |
|---|---|
| Tip Băutura | Cafea |
| Brand | Italian Coffee |
| Cofeină | Da |
| Greutate | 1000gr |
| 5 star | 100 | 100% |
| 4 star | 0% | |
| 3 star | 0% | |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
Sorry, no reviews match your current selections
Italian Coffe Napoli Espresso Ristretto - Cafea Boabe 1 kg
26 în stoc
Delicios
Foarte buna
Cafea preferata