| Brand | Italian Coffee |
| Tip băutură | Solubila |
| Conținut cafeina | |
| Intensitate | |
| Formă Produs | Capsule |
| Destinat pentru | Espressor cu capsule |
| Compatibilitate | Sistem Espresso Point |
| Numar capsule | 25 |
| Greutate | 125g ( 7g x 25) |
30,90 lei Prețul inițial a fost: 30,90 lei.25,90 leiPrețul curent este: 25,90 lei.
Italian miniciok, Băutură delicioasă cu aromă de ciocolată. Preparat solubil pe bază de cacao degresată zahăr și lapte praf degresat. Ideal în orice moment al zilei, satisface gustul iubitorilor de ciocolată și al tuturor celor care doresc să se delecteze cu o pauză deosebit de îmbătătoare.
Stoc epuizat
| Brand | Italian Coffee |
| Tip băutură | Solubila |
| Conținut cafeina | |
| Intensitate | |
| Formă Produs | Capsule |
| Destinat pentru | Espressor cu capsule |
| Compatibilitate | Sistem Espresso Point |
| Numar capsule | 25 |
| Greutate | 125g ( 7g x 25) |
| Greutate | 0,1 g |
|---|---|
| Ambalare | 25 Capsule |
| Tip Băutura | Ciocolată |
| Brand | Italian Coffee |
| Cofeină | Nu |
| Compatibilitate | Espresso Point |
Italian Coffee Miniciok - Compatibil Espresso Point - 25 Capsule
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet