| Brand | Jacobs |
| Tip băutură | Cafea |
| Conținut cafeina | Da |
| Intensitate | 10/12 |
| Formă Produs | Capsule Aluminiu |
| Destinat pentru | Espressor cu capsule |
| Compatibilitate | Sistem Nespresso |
| Numar capsule | 10 |
| Greutate | 52g(5,2g x 10) |
19,90 lei Prețul inițial a fost: 19,90 lei.15,50 leiPrețul curent este: 15,50 lei.
Jacobs Espresso Intenso oferă o explozie de arome puternice și picante, combinând intensitatea unui espresso clasic cu crema densă și bogată, caracteristică capsulelor din aluminiu. Cu o intensitate de 10 din 14, acest espresso este perfect pentru cei care preferă o cafea puternică și complexă.
Descriere generală:
Caracteristici suplimentare:
Acest espresso intens îți va oferi o experiență memorabilă, potrivită pentru iubitorii de cafea cu aromă profundă și corp bogat.
48 în stoc
| Brand | Jacobs |
| Tip băutură | Cafea |
| Conținut cafeina | Da |
| Intensitate | 10/12 |
| Formă Produs | Capsule Aluminiu |
| Destinat pentru | Espressor cu capsule |
| Compatibilitate | Sistem Nespresso |
| Numar capsule | 10 |
| Greutate | 52g(5,2g x 10) |
| Greutate | 0,1 g |
|---|---|
| Tip Băutura | Cafea |
| Ambalare | 10 Capsule |
| Cofeină | Da |
| Brand | Jacobs |
| Compatibilitate | Sistem Nespresso |
| 5 star | 50 | 50% |
| 4 star | 50 | 50% |
| 3 star | 0% | |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
Sorry, no reviews match your current selections
<strong>SUPER PROMO</strong>‼ Jacobs Espresso Intenso (10) – Compatibil Nespresso - 10 Capsule Aluminiu
48 în stoc
Excelent
.