| Brand | Lavazza |
| Tip băutură | Cafea |
| Conținut cofeină | Da |
| Intensitate | 9/10 |
| Aromă | |
| Formă Produs | Cafea Măcinată |
| Greutate | 250g |
Ingrediente:
100% cafea măcinată (amestec boabe Arabica și Robusta).
31,90 lei Prețul inițial a fost: 31,90 lei.28,90 leiPrețul curent este: 28,90 lei.
Lavazza Crema e Gusto Forte este o cafea măcinată cu prăjire intensă, creată pentru cei care preferă un espresso puternic, cu corp plin și gust persistent. Amestecul echilibrat de boabe Arabica și Robusta din Brazilia, Asia și America oferă o experiență bogată, cu personalitate puternică și aromă profundă.
20 în stoc
| Brand | Lavazza |
| Tip băutură | Cafea |
| Conținut cofeină | Da |
| Intensitate | 9/10 |
| Aromă | |
| Formă Produs | Cafea Măcinată |
| Greutate | 250g |
100% cafea măcinată (amestec boabe Arabica și Robusta).
| Greutate | 0,1 g |
|---|---|
| Tip Băutura | Cafea |
| Brand | Lavazza |
| Cofeină | Da |
| Greutate | 250gr |
Lavazza Crema e Gusto FORTE, Cafea Măcinată - 250g
20 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet