| Brand | L’or |
| Tip băutură | Cafea |
| Conținut cofeină | Da |
| Intensitate | 8 |
| Formă Produs | Capsule |
| Destinat pentru | Espressor cu capsule |
| Compatibilitate | Sistem Tassimo |
| Numar capsule | 16 capsule |
| Greutate | 128g |
39,90 lei Prețul inițial a fost: 39,90 lei.31,90 leiPrețul curent este: 31,90 lei.
Descoperă rafinamentul unei cafele intense și catifelate cu L’OR Cafe Long Intense. Acest amestec 100% Arabica oferă o experiență complexă, îmbinând plenitudinea unui espresso cu subtilitatea unui lungo, situându-se aproape de categoria Americano. Fiecare ceașcă dezvăluie un corp bogat și note delicate de condimente, perfecte pentru momentele în care îți dorești o cafea de calitate superioară.
Savurează fiecare moment cu L’OR Cafe Long Intense – o cafea sofisticată, potrivită pentru toate gusturile. Comandă acum și transformă fiecare ceașcă într-o experiență memorabilă!
64 în stoc
| Brand | L’or |
| Tip băutură | Cafea |
| Conținut cofeină | Da |
| Intensitate | 8 |
| Formă Produs | Capsule |
| Destinat pentru | Espressor cu capsule |
| Compatibilitate | Sistem Tassimo |
| Numar capsule | 16 capsule |
| Greutate | 128g |
| Greutate | 0,1 g |
|---|---|
| Ambalare | 16 Capsule |
| Tip Băutura | Cafea |
| Brand | L'Or |
| Cofeină | Da |
| Compatibilitate | Sistem Tassimo |
| 5 star | 82 | 82% |
| 4 star | 14 | 14% |
| 3 star | 3 | 3% |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
Sorry, no reviews match your current selections
L’or Cafe Long Intense – 16 Capsule Tassimo
64 în stoc
Super bună!
Top
Exc
Ok
Seriosi si prompti
Cafea excelentă , și firma la fel prompți și vine coletul rapid ambalat corespunzător iar prețul este foarte bun 👍
Ok
Totul la superlativ
Buna
Preferată
Super
Un sortiment excelent!
COMANDA A FOST OK, CHIAR A AJUNS MAI DEVREME.
MULTUMESC, AM SA MAI COMAND.
Ok
E foarte bun si pentru cei care au probleme cu stomacul
Foarte buna cafeaua. Doar la dumneavoastră o gasesc la un pret accesibil.
Mulțumesc mult!
NA
Nu ma asteptam sa fie atat de aromata aceasta cafea! Si sub pretul aferent super marketurilor! Recomand cu toata încrederea!
Foarte bune