| Brand | Nescafè Dolce Gusto |
| Tip băutură | Cafea |
| Conținut cofeină | Nu |
| Intensitate | 7 |
| Formă Produs | Capsule |
| Destinat pentru | Espressor cu capsule |
| Compatibilitate | Sistem Dolce Gusto |
| Numar capsule | 30 |
| Greutate | 225g (7,5g x 30) |
62,90 lei Prețul inițial a fost: 62,90 lei.53,90 leiPrețul curent este: 53,90 lei.
136 în stoc
| Brand | Nescafè Dolce Gusto |
| Tip băutură | Cafea |
| Conținut cofeină | Nu |
| Intensitate | 7 |
| Formă Produs | Capsule |
| Destinat pentru | Espressor cu capsule |
| Compatibilitate | Sistem Dolce Gusto |
| Numar capsule | 30 |
| Greutate | 225g (7,5g x 30) |
| Greutate | 0,1 g |
|---|---|
| Ambalare | 30 Capsule |
| Tip Băutura | Cafea |
| Brand | Nescafe |
| Cofeină | Nu |
| Compatibilitate | Nescafè Dolce Gusto |
| 5 star | 92 | 92% |
| 4 star | 4 | 4% |
| 3 star | 2 | 2% |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
Sorry, no reviews match your current selections
Nescafè Dolce Gusto Intenso Decaffeinato- 30 Capsule
136 în stoc
Pret foarte bun
Foarte buna
Produse de calitate!
Bine ca exista si decofeinizata!
F bună
Perfect aromata, pentru cei care nu vor cofeina, dar cărora le place mirosul și gustul de cafea.
Cea mai bună cafea fără cofeină!
Calitate excelentă
Multumita 100%
Excelentă
Produs conform asteptarilor
Înainte consumam același nr 7 cu cofeina. Diferența este destul de mica. Sa aveți pe stoc ca doar de asta voi consuma în viitoar.
scumpe
Foarte buna
Conform descrierii si la cantitate mare!
Corespunde descrierii
Recomand
Excelenta ! O servesc dupa amiaza ! Gust bogat si tare dar fara cofeina.
👍
Foarte aromat