| Brand | Pellini |
| Tip băutură | Cafea |
| Conținut cofeină | Da |
| Intensitate | Puternică |
| Aromă | |
| Formă Produs | Cafea Boabe |
| Greutate | 1 kg |
99,90 lei Prețul inițial a fost: 99,90 lei.87,90 leiPrețul curent este: 87,90 lei.
Pellini Crema Superiore este un amestec special creat pentru distribuitoarele automate de tip vending. O cafea echilibrată ca tărie și aromă, cu gust delicat și textură cremoasă.
Pellini Professional este linia concepută pentru profesioniștii din vending.
Pellini Professional Crema Classica creează o spumă excepțională și este extrem de potrivită pentru prepararea cappuccino și latte.
Amestec: Arabica și Robusta
Conținut cofeină: Da
O selecție atentă de amestecuri fine de boabe de cafea din zone tropicale, pentru a oferi o cafea de calitate superioară în fiecare zi.
18 în stoc
| Brand | Pellini |
| Tip băutură | Cafea |
| Conținut cofeină | Da |
| Intensitate | Puternică |
| Aromă | |
| Formă Produs | Cafea Boabe |
| Greutate | 1 kg |
| Greutate | 0,1 g |
|---|---|
| Tip Băutura | Cafea |
| Brand | Pellini Caffe |
| Cofeină | Da |
| Greutate | 1000gr |
| 5 star | 100 | 100% |
| 4 star | 0% | |
| 3 star | 0% | |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
Sorry, no reviews match your current selections
Pellini Professional Crema Classica - 1kg Cafea Boabe
18 în stoc
Recomand!!!