| Brand | Italian Coffee |
| Tip băutură | Cafea |
| Conținut cofeină | Da |
| Intensitate | 9 |
| Formă Produs | Capsule |
| Destinat pentru | Espressor cu capsule |
| Compatibilitate | Sistem Lavazza Blue |
| Numar capsule | 50 |
| Greutate | 400g(8g x 50) |
55,90 lei Prețul inițial a fost: 55,90 lei.44,90 leiPrețul curent este: 44,90 lei.
Cafea excelentă 100% Arabica, origine unică Brazilia, dedicată doar iubitorilor de Arabica pură.
1 în stoc
| Brand | Italian Coffee |
| Tip băutură | Cafea |
| Conținut cofeină | Da |
| Intensitate | 9 |
| Formă Produs | Capsule |
| Destinat pentru | Espressor cu capsule |
| Compatibilitate | Sistem Lavazza Blue |
| Numar capsule | 50 |
| Greutate | 400g(8g x 50) |
| Greutate | 0,1 g |
|---|---|
| Ambalare | 50 Capsule |
| Tip Băutura | Cafea |
| Cofeină | Da |
| Brand | Italian Coffee |
| Compatibilitate | Lavazza Blue |
| 5 star | 75 | 75% |
| 4 star | 25 | 25% |
| 3 star | 0% | |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
Sorry, no reviews match your current selections
Italian Coffee Elisir 100% Arabica - Compatibil Lavazza Blue- 50 Capsule
1 în stoc
ce trebuie
x
.
Bun
Nu am probato încă
Și asta foarte bună..
Bun!
Excelenta