| Brand | Italian Coffee |
| Tip băutură | Cafea |
| Conținut cofeină | Nu |
| Intensitate | 6 |
| Formă Produs | Capsule |
| Destinat pentru | Espressor cu capsule |
| Compatibilitate | Sistem Lavazza Blue |
| Numar capsule | 50 |
| Greutate | 400g(8g x 50) |
55,90 lei Prețul inițial a fost: 55,90 lei.44,90 leiPrețul curent este: 44,90 lei.
Amestec 90% Arabica și 10% Robusta, decofeinizat cu vapori de apă, excelent cremos și delicat.
8 în stoc
| Brand | Italian Coffee |
| Tip băutură | Cafea |
| Conținut cofeină | Nu |
| Intensitate | 6 |
| Formă Produs | Capsule |
| Destinat pentru | Espressor cu capsule |
| Compatibilitate | Sistem Lavazza Blue |
| Numar capsule | 50 |
| Greutate | 400g(8g x 50) |
| Greutate | 0,1 g |
|---|---|
| Cofeină | Nu |
| Tip Băutura | Cafea |
| Brand | Italian Coffee |
| Ambalare | 50 Capsule |
| Compatibilitate | Lavazza Blue |
| 5 star | 100 | 100% |
| 4 star | 0% | |
| 3 star | 0% | |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
Customer Images


Mihaela B.
am luat.o pt zilele când de odihna, recomand

Sorry, no reviews match your current selections
Italian Coffee Essenza Decaffeinato - Compatibil Lavazza Blue- 50 Capsule
8 în stoc
ok
Ok
am luat.o pt zilele când de odihna, recomand
Excelenta cafea. Nu se simte lipsa cofeinei.